Şartlar Ve Koşullar

 

 1. Hdc Manolya Çiçekçilik internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda bulunan Site Kullanım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Hdc Manolya Çiçekçilik , bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 2. Hdc Manolya Çiçekçilik internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve ürün sipariş etme hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Hdc Manolya Çiçekçilik  internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal, Hdc Manolya Çiçekçilik  mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda Hdc Manolya Çiçekçilik  gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkına sahiptir.
 3. Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.
 4. Hdc Manolya Çiçekçilik  yukarıda belirtilen durumlarla sınırlı kalmaksızın, doğrudan, dolaylı veya arızi zararlar ve cezai tazminatlar da dahil olmak üzere, internet sitesinin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 5. Hdc Manolya Çiçekçilik , internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde veya ürünlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.
 6. Hdc Manolya Çiçekçilik , internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs sitelerine bağlandığınızda, ilgili sitenin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Hdc Manolya Çiçekçilik  , bu sitelerde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu sitelerin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 7. Web sitemiz aracılığıyla  satın alınacak ürünler, seçenekli olarak banka havalesi veya kredi kartı ile ödenebilmektedir.
 8. Kullanıcı Hdc Manolya Çiçekçilik  tarafından yapılan promosyon ve kampanyalar ile ilgili e-bülten aboneliğini kabul etmiş sayılır.
  1. Banka havalesi ile ödeme sisteminde, banka dekontlarını Hdc Manolya Çiçekçilik  Merkezine faks veya e-posta yolu ile göndermeleri gerekmektedir, banka dekontu’nun üzerinde mutlaka müşterinin ad,soyad bilgileri olmalıdır.
  2. Kredi Kartı ile ödeme sisteminde, kredi kartı numaranız, geçerlilik süresi ve  kredi kartınızın 3 haneli güvenlik kodunu (CVC Numarası) girmeniz istenecektir. Güvenlik kodu kredi kartının arkasında, imza hanesinde bulunan kredi kartı numarasından sonra yer alan üç rakamdır.
 9. Sipariş iptali halinde, Hdc Manolya Çiçekçilik , ödenen ücret üzerinden ürün masraflarını alma hakkına sahiptir.